Langeraar, maart 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Reglement voor het
biljartkampioenschap van Ter Aar |
|
|
|
|
|
Beste Deelnemers, |
|
Er wordt gespeeld in
twee groepen; van iedere groep plaatsen zich vier spelers in de finale. |
|
Een plaats in de
finale wordt bereikt door de volgnummers, die worden samengesteld uit een |
|
plaatsingscijfer
voor de punten en een plaatsingscijfer voor het eindmoyenne. |
|
Bij het maken van de
poules is zo veel mogelijk rekening
gehouden met de wensen van de deelnemers |
|
De
indeling is waarschijnlijk niet naar de wensen van iedereen. |
|
|
We rekenen als WL op enig begrip!! |
|
|
Bij plaatsing in
finale door spelers met een niet officieel moyenne geldt de 20% regeling
boven |
|
het startmoyenne
wordt het aantal caramboles verhoogd door de wedstrijdleiding |
|
Bij spelsoort Grote
Hoek geldt dat de vastliggende speelbal moet worden opgelegd! |
|
Het bestuur van Bv
De Plas heeft besloten, dat de deelnemende leden van Bv De Plas |
|
maximaal 2 maal
mogen arbitreren. |
|
Bij verhindering
moeten zij zelf voor een vervanger zorgen (houdt rekening met
kadertelling!!!) |
|
De finale
wedstrijden worden gespeeld op:
donderdag 23 mei 2019 aanvang 19.30 uur |
vrijdag 24 mei 2019 aanvang
19.30 uur |
|
zaterdag 25 mei aanvang
11.00 uur |
|
|
|
Voor vragen en
opmerkingen kunt U terecht bij de wedstrijdleiding. |
|
Bij verschil van
mening beslist de wedstrijdleiding. Hierover zal geen discussie mogelijk
zijn. |
|
Wij doen ons best om
het zo goed mogelijk te laten verlopen! |
|
|
|
Datum |
Poules |
|
Za 30 maart |
5 |
René Fransen |
|
Za 13 april |
1 |
Rob Uyttewaal |
|
Di 16 april |
3 en 7 |
Leo Lips |
Martijn v.d. Bos |
Hans Mur |
|
wo 17 april |
4 en 8 |
Leo Lips |
Ferry Ruinard |
Paul Sassen |
Cor Groen in't Wout |
|
Za 20 april |
1 |
Leo Lips |
Arno v.d. Vlist |
|
Di 23 april |
3 en 7 |
Leo Lips |
Hans Mur |
Willen Vork |
Leo Bruijgom |
|
Wo 24 april |
4 en 8 |
Leo Lips |
Danny Kind |
Cor Groen in't Wout |
|
Ma 29 april |
2 en 6 |
Rob Uyttewaal |
Peter de Rijk |
Lenno van Vliet |
|
Di 30 april |
3 en 7 |
Leo Lips |
Tinus van Tol |
Ruud van Emmerik |
|
Za 4 mei |
5 |
René Fransen |
|
Ma 6 mei |
2 en 6 |
Rob Uyttewaal |
Aad Plaisier |
Pieter van Voorbergen |
|
Wo 8 mei |
4 en 8 |
Peter de Rijk |
Marco Mank |
Sim Zwirs |
|
Za 11 mei |
1 |
Rob Uyttewaal |
Bert van Tol |
|
Ma 13 mei |
2 en 6 |
Rob Uyttewaal |
Leo Bruijgom |
Pieter van Voorbergen |
Ted Kohler |
|
Za 18 mei |
5 |
René Fransen |
|
|
|
Als U verhinderd
bent, moet U zelf voor een vervanger zorgen!! |
|
Wedstrijdleiders: |
|
|
Leo Lips |
06-26288969 |
0297569617 |
|
|
|
Rob Uyttewaal |
06-40776987 |
|
|
|
René Fransen |
|
06-27386162 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|